16 Mayıs 2016 Pazartesi

Gomez şampiyonluğun ardından bombayı patlattı!

Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağı merak edilen Alman golcü Mario Gomez, "Hiçbir kulüple görüşmedim. Beşiktaş'a sezon bitince oturur konuşuruz demiştim. Şimdi kutlama ve tatil var. Menajerim kulüple görüşecek. Burada hangi imkanlara sahip olduğumu biliyorum. Şampiyonlar Ligi benim için çok önemli bir hedef. Şunu söyleyeyim burada çok iyi duygulara sahibim" dedi.

Gomez şampiyonluğun ardından bombayı patlattı!
Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağı merak edilen Alman golcü Mario Gomez, "Hiçbir kulüple görüşmedim. Beşiktaş'a sezon bitince oturur konuşuruz demiştim. Şimdi kutlama vetatil var. Menajerim kulüple görüşecek. Burada hangi imkanlara sahip olduğumu biliyorum. Şampiyonlar Ligi benim için çok önemli bir hedef. Şunu söyleyeyim burada çok iyi duygulara sahibim" dedi.
Beşiktaş'ta geleceği için vereceği karar merakla beklenen Mario Gomez, şampiyonluğun ardından bombayı patlattı... Yayıncı kuruluşa konuşan Alman golcü,siyah-beyazlı takımda kalacağının sinyallerini verdi. 

İşte Gomez'in sözleri: "Transferim için hiçbir kulüple konuşmadım. Sezonu bitirmek istedim. Beşiktaş haricinde hiçbir kulüple görüşmedim. Beşiktaş'a sezon bitince oturup konuşuruz dedim. Şimdi kutlama ve tatil var. Menajerim kulüple görüşecek. Şampiyonluğa odaklanmak istiyorum.

Cristiano Ronaldo vs Ronaldinho ● Freestyle ● Crazy Tricks