1 Mart 2016 Salı

FLAŞ ADAYLAR
Sarı Kırmızılılar'da Okan Buruk, Bülent Ünder, Jan Riekerink gibi isimler öne çıkıyor. Bunun yanın aralarına bir isim daha katıldı.Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin ayrılması durumunda yerine gelebilecek adaylar arasında gösterilen Murat Yakın, Galatasaray'a hayır denilemeyeceğini söyledi.Çalkantılı günler geçiren Galatasaray’da Teknik Direktör Mustafa Denizli’nin bugün Başkan Dursun Özbek ile yapacağı görüşmenin ardından görevi bırakması bekleniyor. İsviçre’nin FC Basel takımı ile Avrupa kupalarında başarı yakalayan Türk asıllı İsviçre vatandaşı Murat Yakın’ın, Denizli görevden ayrıldıktan sonra takımın başına geçebileceği iddia edilmişti.      
MURAT YAKIN: "HAYIR DENİLMEYECEK BİR KULÜP

Adının Galatasaray ile anılması üzerine İsviçre basınına demeç veren Murat Yakın, "Ben spekülasyonlar üzerine konuşmam. Galatasaray; Mancini, Prandelli, Terim ve Frank Rijkaard gibi birçok ünlü teknik direktörün görev yaptığı başarılı bir kulüp. Galatasaray, FC Basel gibi ’hayır’ denilmeyecek bir kulüp" dedi.Geçen sezon Spartak Moskova’da istediğini elde edemeyen Yakın, sezon başından beri takım çalıştırmıyor. Rus ekibinin başında 32 maça çıkan Murat Yakın, 13 galibiyete karşılık 11 yenilgi almıştı. Murat Yakın, futbolculuğu döneminde bir dönem Fenerbahçe formasını da giymişti.
OKAN BURUK'TAN AÇIKLAMA
Son olarak Süper Lig'de Sivasspor'u çalıştıran Okan Buruk, Cumhuriyet Gazetesi'ne, Galatasaray'la adının anılmasıyla ilgili açıklama yaptı. Genç teknik adam, "Galatasaray'dan kimseyle bir temasım olmadı" ifadelerini kullandı.

Cristiano Ronaldo vs Ronaldinho ● Freestyle ● Crazy Tricks