1 Mart 2016 Salı

DENİZLİ, 22 RESMİ MAÇTA 11 GALİBİYET ALDI
Öte yandan Galatasaray ile yollarını ayıran ve istifasını yönetime sunduğu ileri sürülenMustafa Denizli yönetiminde sarı kırmızılı ekip ilk maçına 13. haftada Kasımpaşakarşısında çıkmıştı. GalatasarayDenizli yönetiminde 22 resmi maçta 11 galibiyet 6 beraberlik ve 5 mağlubiyet aldı.
GALATASARAY'DAN RESMİ AÇIKLAMA GELDİ
Sarı-Kırmızılı kulüp, Mustafa Denizli'nin istifasıyla ilgili resmi sitesinden açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:
"Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı Teknik Direktörü Mustafa Denizli, 1 Mart 2016 tarihi itibariyle görevinden istifa etmiştir. Türk futbolunun yaşadığı büyük dönüşümün temel taşlarından olan sayın Denizli'ye, yeniden görev almayı kabul ettiği dönemde kulübümüze verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz" denildi.
TAKIM ORHAN ATİK'E EMANET
Galatasaray'ın açıklamasında, önümüzdeki süreçte Süper Lig ve Türkiye Kupasımücadelelerinde takımın başında alt yapı teknik direktörlerinden Orhan Atik'in olacağı vurgulandı.
Galatasaray için yeni bir dönemin ilk günü olduğu kaydedilirken, "Hedef, transfere ve futbolcuya dayalı sistemin, evrensel ölçekte bir futbol aklına evrilmesi için alt yapıdan üst yapıya kadar yeni bir model oluşturmaktır. Günü kurtaran değil geleceği yaratan en uygun kadrolarla ve bilimselliği içselleştiren bir sistemle yolumuza devam edeceğiz" ifadeleri kullanıldı.
FUTBOLCULARA SERT MESAJ
Açıklamanın sonlarında ise "Yarınları inşa ederken bugünü ihmal etmemiz söz konusu olamaz. Bu geçiş döneminde, Galatasaray formasını giyen herkesin, üzerine düşen görevi dünden çok daha büyük bir sorumluluk duygusuyla yapması bir fedakârlık değil profesyonelliğin doğal bir parçası olan iş ahlâkının en temel gereğidir

Cristiano Ronaldo vs Ronaldinho ● Freestyle ● Crazy Tricks