22 Eylül 2016 Perşembe

Genel|İç Saha|Dış SahaToplamİçerdeDışarda
OGBMAYAVPuanOGBMAYAVPuanOGBMAYAVPuan
1Medipol Başakşehir440071+612220041+36220030+36
2Beşiktaş4310114+710220072+56211042+24
3Galatasaray431072+510220030+36211042+24
4Bursaspor430164+2921013303220031+26
5Osmanlıspor FK422052+38211032+14211020+24
6Aytemiz Alanyaspor421165+17220051+46201114-31
7Atiker Konyaspor413075+2620203302211042+24
8Gençlerbirliği413053+26211020+2420203302
9Karabükspor420276+16220062+46200214-30
10Fenerbahçe411286+24201134-11210152+33
11Gaziantepspor411213-2421011103201102-21
12Çaykur Rizespor411226-44211021+14200205-50
13Akhisar Belediyespor410336-33200215-40210121+13
14Trabzonspor410326-4321012203200204-40
15Adanaspor402224-22201112-11201112-11
16Kayserispor402259-42201113-21201146-21
17Antalyaspor401348-41201113-21200235-20
18Kasımpaşa4013311-81201126-41200215-40
 Şampiyonlar Ligi Şampiyonlar Ligi Eleme Avrupa Ligi Alt Lig

Cristiano Ronaldo vs Ronaldinho ● Freestyle ● Crazy Tricks